Nasze Usługi

Jesteśmy najlepsi!

pobrane-1

Druk

Świadczymy realizację druku materiałów reklamowych, w średnich i dużych nakładach. Naszym wyznacznikiem jest szybki czas realizacji zlecenia i sprawna logistyka na terenie całej Polski. W aktualnej ofercie posiadamy: ulotki reklamowe (DL, A4, A3, A5, A6), wizytówki, notesy, kalendarze, teczki i papier firmowy. Do grona naszych Klientów należą m.in. SKOK, Marvipol TM, MultiMedia Polska, Frisco, Amnesty International.
Zamówienia realizujemy w godzinach 6:00-22:00, przez 7 dni w tygodniu.

Kontakt w sprawie wyceny: biuro@kolportaz24.pl
ulotki1

Kolportaż ulotek

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim bezadresową dystrybucją materiałów reklamowych w: Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Bydgoszczy, Gdańsk, Gdynia, Białystok, Kraków, Sosnowiec, Lublin, Rzeszów, Kielce oraz Szczecin.
Nad realizacją zleceń czuwa dedykowany projektowi, Koordynator. Jego zadaniem jest monitorowanie pracy ulotkarzy, sporządzenie dokumentacji i aktywny kontakt z Klientem.
Materiały kolportujemy do skrzynek pocztowych, w blokach, domkach oraz wydając je bezpośrednio do rąk przechodni. W odróżnieniu od Konkurencji, stosujemy monitoring GPS w obszarze dystrybucji. Dodatkowo, Naszymi pracownikami są wyłącznie uczniowie, studenci, co wpływa na wysoką jakość powierzonych zadań oraz wysoki poziom komunikatywności.
11009045_897048270362890_874528298_n

Wynajem Hostess

Specjalizujemy się w obsłudze imprez, targów i akcji wsparcia sprzedaży. Pośrednictwo w wynajęciu Hostess świadczymy na terenie całej Polski.
Nasze Hostessy spełniają zawsze wymagania Klientów. Są komunikatywne, znają przynajmniej jeden język obcy. Oraz co najważniejsze, posiadają spore doświadczenie poparte pozytywnymi referencjami.
Poznaj nasze realizacje i referencje – te informacje dostępne są pod zakładką Referencje.
11033608_897048463696204_1916642768_o

Kolportaż targetowany

Jeżeli Twój produkt, usługa, jest kierowana do wąskiej grupy docelowej – dobrze trafiłeś. W ramach usługi kolportażu, oferujemy opcję dedykowanej dystrybucji materiałów reklamowych, próbek produktów do potencjalnych Klientów.
W ramach tej usługi, rejonem dystrybucji nie jest obszar, lecz dostępność grupy docelowej. I tak zamiast wydawać materiały do skrzynek pocztowych, wydajemy je np. do restauracji, kin, sal koncertowych lub przed placówkami oświaty.
Kolportaż targetowany to idealne rozwiązanie dla firm szukających nowych kanałów sprzedaży produktów i usług. Bezpośredni dostęp do potencjalnego Klienta, wpływa na wzrost sprzedaży.